Високі стандарти якості є невіддільною частиною роботи під час виготовлення змішувачів компанії GENEBRE. Стилізована лінія чистих форм і прямих кутів є основою серии Oslo. Особливе виконання серії Oslo зображає ту елегантність і стрункість, яку приємно спостерігати щодня. Просунутий авангардістський дизайн деталей призначений прикрасити вашу кухню, згідно з новинками у світі дизайну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genebre |
| Вага | 1.36 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 22.7 см |
| Габарити (ВхГ) | 34.2х22.7 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 18.6 см |
| Комплект постачання | Гнучкі шланги для підведення води Декоративне кільце на основу змішувача |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 280 ₴



