Надійні та гарні змішувачі для вашого дому — високоякісні змішувачі виробника зі світовим ім'ям Ferro!
Пропоноване сантехнічне обладнання вироблене за сучасними технологіями, відповідно до сучасних вимог до якості, надійності та безпеки. Сантехнічне обладнання спроєктоване та вироблене, щоб працювати довго та надійно без додаткового обслуговування. Під час виробництва змішувачів використовуються сучасні технології, тільки якісні матеріали та міцні полімерні покриття.
Представлена тут модель одноважільного врізного кухонного змішувача з висувною ручним душем Algeo BAG8 з довжиною виливу на 20 см обладнується керамічним картриджем, регулятором струменя M24x1, автоматичним вимикачем душ/потік і комплектується гнучкою подводкой G3/8 — M10x1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferro |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 24 см |
| Габарити (ВхГ) | 17.5 х 24 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 20 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Регулятор струменя M24x1 Автоматичний вимикач душ/потік Гнучка підводка G3/8 — M10x1 |
| Комплект постачання | Шланги підведення води |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 960 ₴



