Компанія Aqua Rodos справедливо вважається одним із найкращих виробників ексклюзивної та якісної сантехніки в Україні. Уже багато років бренд активно розвивається й завойовує ринок у цьому сегменті на всій території СНД, асоціюючись із високою якістю, стильним дизайном і довгорічною надійністю.
Компанія використовує найсучасніше обладнання, а також сертифіковані матеріали від найкращих світових виробників, створюючи якісну й екологічну продукцію. Кожен етап виробничого процесу проходить через контролери якості.
Врізний одноважільний кухонний змішувач 91365 серії Boston від компанії Aqua Rodos виготовлений із високоякісної латуні з хромованим покриттям і обладнується поворотним виливом завдовжки 22 см.
Модель комплектується керамічним картриджем і гнучкими шлангами для підведення води під діаметр 1/2".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Rodos |
| Вага | 1.5 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 22 см |
| Габарити (ВхГ) | 35.56 x 22 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 22 см |
| Додаткові характеристики | Аератор Картридж керамічний |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 19 370 ₴



