Іспанська компанія Tres давно відома на європейському ринку як виробник високоякісної сантехніки за середньою ціною в цьому сегменті. Своє ім'я бренд заслужив постійними дизайнерськими розробками в галузі змішувачів для ванної кімнати. Товари під маркою Tres можна часто побачити на найрізноманітніших дизайнерських виставках, а також виставках сучасних технологій.
Під час розроблення нових товарів працівники компанії завжди намагаються дивитися в майбутнє, саме тому кожен змішувач ніби є показником сучасного розуміння краси. Водночас, дизайнери не зупиняються на якихось певних формах, вони завжди раді пограти зі з'єднанням геометричних фігур і матеріалів.
Врізний одноважільний кухонний змішувач BM 139441 від Tres виготовлений із латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив з виносом 21.6 см. Модель встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучкого шлангового з'єднання під діаметр 3/8".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tres |
| Вага | 1.32 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 25.4 см |
| Габарити (ВхГ) | 26 х 25.4 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 21.6 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж 2 положення відкриття ручки: у проміжному положенні споживання води знижується вдвічі |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 20 450 ₴



