Сучасне виготовлення класичної функціональності та форми
- Сучасний дизайн класики
- Довгий важіль полегшує керування
- Великий радіус дії
- Обертовий вилив
- Одноважільний змішувач 1⁄2"
- Прекрасно поєднується з мийками з неіржавкої сталі
Естетика та функціональність Вашої кухні
Прекрасне поєднання мийки та змішувача забезпечує максимум функціональності на кухні. Необмежений вибір можливостей і матеріалів BLANCO полегшить Ваш вибір. Змішувачі BLANCO вирізняє чудова якість, а чудові матеріали гарантують довгий термін експлуатації.
Якість у кожній деталі
- Керамічні дискові картриджі BLANCO довговічні, стійкі до тиску та запобігають протіканню.
- Запатентований регулятор струменя дає змогу зменшити відкладення нальоту від води.
- Легке під'єднання гнучкими шлангами завдовжки 350 мм із гайкою 3⁄8'''.
- Додаткова стабілізувальна пластина забезпечує стійкіше кріплення змішувача на Вашій мийці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 24.3 см |
| Габарити (ВхГ) | 31 х 24.3 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 24.3 см |
| Додаткові характеристики | Вилив форми J Кут повороту виливу 360° потрібний отвір під змішувач Ø 35 мм |
| Комплект постачання | керамічний дисковий картридж, з'єднувальні шланги завдовжки 350 мм із гайкою 3⁄8''' |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 129 ₴




