Змішувач для кухні торгової марки Formix серії Фортуна обладнана іспанським картриджем Sedal з керамічними пластинами під один важіль змішування й регулювання холодної — гарячої води. До стандартної комплектації входять — дві ексцентричні муфти для настінного монтажу, два декоративні відбивачі, має поворотний вилив завдовжки 225 мм, обладнаний антистатичним аератором. Стильний змішувач Фортуна оригінальної форми та дизайну — оптимальний варіант для миття, ним легко та зручно керувати однією рукою, створить комфорт у щоденному користуванні, надійний і функціональний в експлуатації. Суцільно-литий корпус змішувача виготовлений з екологічно чистого матеріалу (латунь) з декоративним покриттям у кольорі: хром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formix |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Настінний |
| Висота змішувача | 25 см |
| Габарити (ВхГ) | 13х25 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 22,5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж |
| Комплект постачання | кріпильні елементи |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 187 ₴



