Змішувач для кухні торгової марки Formix серії Фортуна з прямим, поворотним виливом обладнана картриджем Sedal з керамічними пластинами під один важіль змішування й регулювання холодної — гарячої води. Одноважільний змішувач Фортуна оптимальний варіант для кухні, ним легко та зручно керувати однією рукою. Має прямий поворотний вилив, обладнаний антистатичним аератором. Поворотний вилив збільшує робочий простір, що допомагає керувати водяною струменею. Виготовлений з екологічно чистого матеріалу (латунь) з декоративним покриттям у кольорі: хром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formix |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 16 см |
| Габарити (ВхГ) | 12.2х16 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 15.4 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж |
| Комплект постачання | кріпильні елементи |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 889 ₴



