Литовська компанія Rubineta — це європейський бренд сертифікованих змішувачів і сантехнічних аксесуарів, головними критеріями яких є бездоганна якість, сучасний дизайн, новаторство технологій і першокласний сервіс.
Rubineta — це суворий відбір використовуваних матеріалів і компонентів від найкращих світових виробників, контроль їхнього хімічного складу, фізичних параметрів, виробничих технологій для повної відповідності стандартам якості. Також 100-відсоткова перевірка виготовленої продукції перед тим, як вона потрапляє в руки покупця.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач Yuta Y-20 Mars Y00003 від Rubineta, виготовлений із високоякісної латуні з хромованим покриттям і має поворотний вилив з виносом 23.5 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується шлангами підведення води під діаметр 1/2".
Чудове доповнення кухонного інтер'єру змішувачами Rubineta. Вироби серії мають керамічні елементи дивертора, виготовляються з латуні високої якості. Змішувачі, які підтверджують довгий час експлуатації, що входять до збирання керамічними картриджами RubiSTANDARD діаметром 35 мм. Аератор Spider входить до постачання змішувача. Конструкційні особливості аераторів Spider вирівнюють водний потік і призводять до зменшення водного розбризкування, плюс незаперечна перевага — економія води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubineta |
| Вага | 0.735 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 23.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 14.1 x 23.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 23.5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж 35 мм RubiStandard (Литва) Аератор Spider Хромована поверхня Металевий важіль |
| Країна реєстрації бренда | Литва |
| Країна-виробник товару | Литва |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Фірмові технології | EasyClean |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 9 848 ₴



