Надійні та гарні змішувачі для вашого дому від компанії Silver.
Пропоноване сантехнічне обладнання вироблене за сучасними технологіями, відповідно до високих вимог до якості, надійності та безпеки. Змішувачі від Silver вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу впродовж багатьох років.
Представлений тут двовентильний врізний кухонний змішувач SLBN2009 серії Акварель К/К від Silver, виготовлений із високоякісного металу з хромованим покриттям і має поворотний вилив з виносом на 12.9 см. Модель встановлюється на одне з одним отвір і комплектується гнучкими шлангами для підведення води під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Силумін |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 12,9 см |
| Габарити (ВхГ) | 19.4 х 12.9 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 12,9 см |
| Комплект постачання | Змішувач Шланги підведення води М10 х 1/2" |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Двовентильний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 546 ₴




