Кухонний змішувач FRV61206 серії Tau від іспанської компанії Genebre обладнується виливом завдовжки 24.3 см з висувним виливом, виготовлений із високоякісної латуні з хромованим покриттям і комплектується шлангами підведення води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Genebre |
| Вага | 2.663 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 24.3 см |
| Габарити (ВхГ) | 36 х 24.3 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 24.3 см |
| Комплект постачання | Змішувач для кухонної раковини з висувним виливом Декоративне кільце на основу змішувача Шланги підведення води |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Висувний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 434 ₴


