Смесители Emmevi, і всі сантехнічне обладнання цієї італійської компанії, мають великі функціональні можливості, високу надійність і привабливий дизайн. Отже, продукція Emmevi це передусім якість, зручність експлуатації та доступна ціна.
Кухонний змішувач торгової марки Emmevi колекції Jolly обладнаний картриджем із керамічними пластинами під один важіль змішування та регулювання холодної — гарячої води. Одноважільний стильний змішувач Jolly оптимальний варіант для кухні, ним легко та зручно керувати однією рукою, створить комфорт у щоденному користуванні, надійний і функціональний в експлуатації. Має поворотний дугоподібний вилив із великим радіусом дії, що дає змогу його використовувати для мийок як з однією, так і двома чашами, де миється різноманітний посуд. Корпус змішувача виготовлений з екологічно чистого матеріалу (латунь) з декоративним покриттям у кольорі: хром.
Змішувач фірми Emmevi є не тільки споживчим продуктом, але й привабливим аксесуаром, який чудово впишеться в інтер'єр Вашої кухні.
Шланги підведення води до комплекту не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emmevi |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 23 см |
| Габарити (ВхГ) | 24 х 23 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 22 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж |
| Комплект постачання | кріпильні елементи |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
- Ціна: 21 725 ₴



