Компанія Rav Slezak була заснована 2001 року в Чехії, і є виробником широкого діапазону змішувачів і аксесуарів для ванної. Крім стандартного асортименту змішувачів, компанія виробляє каскадні та сенсорні змішувачі, змішувачі до електричних проточних нагрівачів води, змішувачі для душових кабінок, душові стійки для басейнів, а також спеціальні змішувачі за бажанням заказчика.
Якість і стиль — головні компоненти змішувачів від Rav Slezak. Всі вироби відливаються з латуні та покриті захисним шаром хрому та нікелю. Картриджі встановлюються тільки від відомих і перевірених європейських виробників (Kerox) і мають ресурс у 500 тисяч циклів.
Змішувачі Rav Slezak легко монтувати на будь-яку поверхню (змішувача, ванни або плитки), а їхня якість підтверджена гарантією виробника — 10 років на литий корпус і 6 років на картридж.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач AM719.5/10B серії Amur від Rav Slezak, виготовлений із високоякісної латуні з подвійним хромованим покриттям і має поворотний гнучкий вилив із виносом на 25 см (загальна довжина гнучкого виливу 50 см). Модель встановлюється на один отвір і комплектується гнучкими шлангами підведення води під діаметр 1/2".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAV |
| Вага | 2 кг |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 25 см |
| Габарити (ВхГ) | 37 х 25 см |
| Гарантія | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 25 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Гнучкий вилив білого кольору загальною довжиною 50 см Подвійне покриття хромом: 12 мкр і 5 мкр |
| Комплект постачання | Металевий важіль Керамічний катрідж КА3502 від Kerox (Угорщина) Аератор Neoperl MA0001 |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник товару | Чехия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Колір | Білий Хром |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 30 152 ₴





