Якість RAVAK на кухні
Рішення, перевірені в сотнях ванних кімнат, успішно використовуються і в кухнях.
Кухонні змішувачі RAVAK підходять для різних типів мийок і можливих варіантів дизайну кухонь.
Продумані з погляду практичності
Кухонні змішувачі RAVAK призначені для встановлення безпосередньо на мийку або в стільницю.
Їхній важіль дає змогу лише однією рукою проконтролювати температуру та тиск води.
Система Easy Fix забезпечує швидке та просте встановлення змішувача.
Для всієї квартири в одному стилі
Серія кухонних змішувачів Freedom Chrome виготовлена в тому ж стилі, що і змішувачі для ванних кімнат із однойменної концепції.
Чим менше різних стилів використовується під час облаштування житла, тим сильніший остаточний ефект.
Набагато краще, коли все витримане в одному стилі.
Безкомпромісна якість
Кухні та ванні кімнати належать до найбільш схильних до навантаження зон Вашого житла. Змішувачі мають керамічний картридж діаметром 35 мм, на який надається п'ятирічна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 10 см |
| Габарити (ВхГ) | 36.1х10 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 20.2 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Ø 35 мм Гнучке підведення 400 мм G 3/8 Без відкривання стока 360° — обертання виливу без обмежень |
| Комплект постачання | Шланги підведення води |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник товару | Чехия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
- Ціна: 42 093 ₴



