Вперше модний дизайнерський змішувач у доступному сегменті: ультрамодний стиль Dynamic Organic — природні форми в поєднанні з чіткими лініями, доведеними до досконалості людиною. Максимальний комфорт: плавне обертання виливу забезпечує неперевершене задоволення від використання та зручність у роботі на кухні.
Ексклюзивне розроблення: спеціально спроєктований для АМ.РМ керамічний картридж SoftMotion 35 мм забезпечує оптимальне регулювання температури, а також дає змогу витримувати будь-які перепади тиску. Розроблений з урахуванням ваших потреб та особливостей різних просторів. Високий вилив змішувача Like ідеально підійде для будь-якої мийки, допоможе вам із легкістю впоратися з такими завданнями, як-от наповнення великих ємностей.
Одноважільний врізний кухонний змішувач Like F8006000 має довжину поворотного виливу на 19.4 см, виготовлений із високоякісної латуні з хромованим покриттям і встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучкого шлангового з'єднання з діаметром під'єднання 3/8".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Вага | 1.2 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 37.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 37.5 x 21.6 см |
| Гарантія | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 19.4 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор Бокове розташування важеля Гнучке підведення G 3/8" |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 22 929 ₴









