Одноважільний врізний кухонний змішувач Like F8007000 від німецької компанії AM.PM має довжину виливу 20.4 см, обладнується 35 мм керамічним картриджем Soft Motion, поворотним виливом і виготовлений із високоякісного металу з хромованим покриттям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Вага | 2.1 кг |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 24.1 см |
| Габарити (ВхГ) | 37.5 x 24.1 см |
| Гарантія | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 20.4 см |
| Додаткові характеристики | AM.PM Soft Motion 35 мм керамічний картридж Аератор Поворотний вилив Гнучка підводка G 3/8" |
| Комплект постачання | Змішувач Шланги підводки G 3/8" |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 070 ₴








