Якісна та практична сантехнічна продукція від української компанії Aqua Rodos — це прекрасне, вишукане та необхідне в побуті доповнення для будь-якої ванної кімнати.
Врізний одноважільний кухонний змішувач Terra 90445 від Aqua Rodos виготовлений із високоякісної латуні з хромованим покриттям і обладнується високим, стаціонарним виливом завдовжки 18.5 см.
Модель комплектується керамічним картриджем і гнучкими шлангами для підведення води під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua |
| Вага | 1.79 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 18.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 30.01 x 18.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 18.5 см |
| Додаткові характеристики | Високий вилив Поворотний аератор Neoperl Cascade SLC Керамічний картридж Sedal (Іспанія) Витрата води: 5-9 л/хв |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип излива | Стаціонарний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 505 ₴




