Змішувачі від італійської компанії Emmevi завоювали популярність у споживача надійністю, приємним дизайном і порівняно невисокою ціною виробів. З 1977 року компанія розташована на передньому краї виробництва кранів і змішувачів.
Знання та технічний досвід, накопичені за ці роки, дали змогу виробнику виробити особливий дизайн для свого сектора ринку. Компанія домоглася гарних результатів у використанні кранів і змішувачів як у ванній, так і на кухні.
Настінний двовентильний кухонний змішувач BR12005 S серії Deco від Emmevi виготовлений із високоякісної латуні з покриттям бронзового кольору, має довжину поворотного виливу 18 см і встановлюється на два отвори за допомогою ексцентрикового з'єднання під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emmevi |
| Вага | 1.52 кг |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Настінний |
| Гарантія | 7 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 18 см |
| Додаткові характеристики | Кріплення: ексцентрикове з'єднання на 2 отвори під діаметр 1/2" |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Двовентильний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Колір | Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 859 ₴



