Кухонний змішувач торгової марки Emmevi серії Luxor у виконанні: мат/хром, обладнаний картриджем із керамічними пластинами під один важіль змішування та регулювання холодної — гарячої води. Одноважільний стильний змішувач Luxor оригінальної форми — оптимальний варіант для кухні, ним легко та зручно керувати однією рукою, створить комфорт у щоденному користуванні, надійний і функціональний в експлуатації. Має поворотний вилив з ергономічною лійкою на два режими (дощ або водяна струмінь) і великим радіусом дії, збільшуючи робочий простір, що допомагає керувати водяною струменею й дає змогу його використовувати для мийок як з одного, так і двома чашами, де миється різноманітний посуд. Витяжна лійка, набагато спрощує миття овочів, посуду, включно з високими каструлями та самою раковиною. Водночас промити вони будуть набагато якіснішими, спрямовуючи єдиний потік струменя прямо в потрібну точку, полегшує заповнення водою великих ємностей, які в мийку взагалі не поміщаються. Корпус змішувача виготовлений з екологічно чистого матеріалу (латунь) з декоративним покриттям у кольорі: мат/хром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emmevi |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 24 см |
| Габарити (ВхГ) | 15 х 24 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 21.5 см |
| Додаткові характеристики | Довжина витяжного шланга — 1,2 м Гладкий корпус Можливе використання на подвійних мийках |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 165 ₴




