Змішувач одноважільний для мийки, 1/2"
Переваги цієї моделі:
Чисті лінії та сучасний вигляд — змішувач Get поєднує практичні функції й елегантний стиль, від яких ваша кухня сильно виграє. Поворотний вилив допомагає легко справлятися зі щоденною кухонною рутиною, а витягнута ручка змішувача слухняно керується легким дотиком руки. Це заслуга технології GROHE SilkMove®, що забезпечує практичність і чудові експлуатаційні якості. GROHE SilkMove® керамічний картридж у конструкції яких використовуються деталі із найсучаснішого керамічного сплаву з покриттям спеціального мастила марки Teflon, що гарантує приємне руці, плавне керування. Технологія GROHE SilkMove® гарантує комфортну експлуатацію змішувача без потреби технічного обслуговування впродовж усього терміну експлуатації. Плавний хід важеля дає змогу точно й без зусиль регулювати витрату та температуру води. На додаток до цього, в інтересах абсолютного комфорту користувачів у конструкції всіх змішувачів GROHE передбачений надширокий робочий кут повороту важелів і виливів.
Технологія GROHE StarLight® дала змогу створити єдине у своєму роді хромоване покриття зі сліпучим блиском. Відповідно до матеріалу корпусу виріб гальванізується шарами міді та нікелю, після чого наносять шар хрому завтовшки у 500 разів менше за людську волосину! Покриття, виготовлене за технологією GROHE StarLight®, має брудовідштовхувальні властивості, стійке до появи подряпин і потемніння — завдяки йому вироби матимуть вигляд, як нові, упродовж багатьох років експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 22,1 см |
| Габарити (ВхГ) | 20х22,1 см |
| Длина излива | 22,1 см |
| Додаткові характеристики | Середній вилив Монтаж на один отвір Керамічний картридж 35 мм Регулювання витрати води зона повороту 140° Аератор Гнучка підводка Швидка монтажна система |
| Комплект постачання | Шланги підведення води |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Португалія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
- Ціна: 25 782 ₴






