Торгова марка Mixxen представлена на ринку України чудовими сантехнічними товарами та аксесуарами до них, орієнтованими на широке коло споживачів. Виробництво основних елементів розташоване в Італії, Іспанії та промислово розвинених провінціях на півдні Китаю. Готові вироби проходять суворий контроль якості фахівцями компанії.
Представлена тут модель врізного одноважільного кухонного змішувача Sorrento MXBZ0516 виготовлена з високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив із виносом на 19.3 см і призначена для встановлення на одне отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mixxen |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 37 см |
| Габарити (ВхГ) | 37 х 19.3 см |
| Гарантія | 7 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 19.3 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор Бокове розташування важеля |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 218 ₴



