Іспанська компанія Volle є одним із провідних національних виробників сантехніки. Поряд із меблями для ванних кімнат і комплектуючих матеріалів, компанія виробляє інсталяції різного призначення.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач Solo 1510.111001 Cromo від Volle, виготовлений із високоякісної латуні, і має поворотний вилив з виносом 19.5 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується гнучкими шлангами для підведення води під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Вага | 1.4 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 34.8 см |
| Габарити (ВхГ) | 34.8 х 19.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 19.5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж 26 мм Бічне розташування важеля підходить для проточних нагрівачів Гнучкі шланги для під'єднання води з накидною гайкою, довжина 50 см |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 386 ₴



