Corso — це торгова марка з бездоганною європейською якістю й неперевершеним стилем.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача Como BF-4B229C виготовлена з високоякісної латуні з хромованим покриттям, має поворотний вилив із виносом на 18.9 см і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Вага | 2.38 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 23.4 см |
| Габарити (ВхГ) | 28.7 х 23.4 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 18.9 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж діаметром 35 мм Система економії води, що ґрунтується на двопозиційному керамічному картриджі Металевий важіль Аератор Neoperl 2 шланги М10х1/2" завдовжки 40 см Кріплення на гайці |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 096 ₴







