Змішувачі від компанії Mixxen стануть незамінним аксесуаром для вашої ванної кімнати, і довго слугуватимуть, тішачи функціональністю й дизайном.
Виробник представлений на ринку України чудовими сантехнічними товарами, орієнтованими на широке коло споживачів. Виробництво основних елементів розташоване в Італії, Іспанії та промислово розвинених провінціях на півдні Китаю. Готові вироби проходять суворий контроль якості фахівцями компанії.
Одноважільний врізний кухонний змішувач MXAL0325 серії Торнадо від Mixxen, виготовлений із високоякісного металу з хромованим покриттям і має поворотний вилив із виносом 18.2 см. Модель встановлюється на один отвір. Підведення води відбувається за допомогою гнучкого шлангового з'єднання (купується окремо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mixxen |
| Вага | 2.62 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Силумін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 18.2 см |
| Габарити (ВхГ) | 30.8 х 18.2 см |
| Гарантія | 7 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 18.2 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Бічне розташування важеля |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги під'єднання | Купується окремо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 795 ₴



