Змішувачі від компанії Mixxen стануть незамінним аксесуаром для вашої ванної кімнати, і довго слугуватимуть, тішачи функціональністю й дизайном.
Виробник представлений на ринку України чудовими сантехнічними товарами, орієнтованими на широке коло споживачів. Виробництво основних елементів розташоване в Італії, Іспанії та промислово розвинених провінціях на півдні Китаю. Готові вироби проходять суворий контроль якості фахівцями компанії.
Двовентильний врізний кухонний змішувач HB7002805C-М7313 серії Медея від Mixxen, виготовлений із високоякісного металу з хромованим покриттям і має поворотний вилив із виносом 21.2 см. Модель встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучкого шлангового з'єднання під діаметр під'єднання 1/2".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mixxen |
| Вага | 1.22 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Силумін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21.2 см |
| Габарити (ВхГ) | 24.4 х 21.2 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 21.2 см |
| Додаткові характеристики | Кран-буса |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Двовентильний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 12 735 ₴


