Компанія Imprese під час комплектації своєї продукції використовує іспанські картриджі SEDAL класу А (міжнародний сертифікат ISO9001). Що гарантує якість продукції, точність регулювання струменя та температури води як за низького, так і за високого тиску.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imprese |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21 см |
| Габарити (ВхГ) | 28.8 х 21 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 18.5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор Витрачання води до 7 л/хв Підходить для проточних нагрівачів |
| Комплект постачання | Шланги підведення води |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник товару | Чехия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 706 ₴



