KLUDI SCOPE — це серія змішувачів, зроблена зі смаком. Їх незвично прямий силует є квінтесенцією новітніх технологій і дизайну. Надзвичайна функціональність змішувача забезпечить багаторічну експлуатацію та винятковий комфорт. До того ж у серії передбачені два кольори: хром і неіржавка сталь. Система швидкого монтажу та картриджі з обмежувачем гарячої води гарантують комфорт і безпеку. Завдяки більш високому цоколю змішувачі KLUDI SCOPE гарантують свободу рухів у разі великих раковин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kludi |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Хром |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21 см |
| Габарити (ВхГ) | 19.2х21 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 20 см |
| Додаткові характеристики | Литий важіль Аератор Cache Керамічний картридж з обмежувачем гарячої води Поворотний вилив 360° Система швидкого монтажу Гнучка підводка G 3/8 |
| Комплект постачання | Шланги підведення води |
| Матеріал | Латунь Силумін |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 623 ₴




