Змішувач для кухні торгової марки Formix серії Фортуна з прямим, поворотним виливом обладнана картриджем Sedal з керамічними пластинами під один важіль змішування й регулювання холодної — гарячої води. Одноважільний змішувач Фортуна оптимальний варіант для кухні, ним легко та зручно керувати однією рукою. Має литий, прямий, поворотний вилив, обладнаний антистатичним аератором із великим радіусом дії. Поворотний вилив збільшує робочий простір, що допомагає керувати водяною струменею й дає змогу його використовувати для мийок як з однією, так і двома чашами, де миється різноманітний посуд. Виготовлений з екологічно чистого матеріалу (латунь) з декоративним покриттям у кольорі: хром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formix |
| Вага | 0.5 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 19.9 см |
| Габарити (ВхГ) | 11.9х19.9 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 19.9 см |
| Додаткові характеристики | Обладнаний іспанським картриджем Sedal з керамічними пластинами під один важіль змішування виливів, обладнаний антистатичним аератором, з великим радіусом дії |
| Комплект постачання | шланги для підведення води |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 669 ₴



