Італійська компанія Primera пропонує комплексні рішення для облаштування сучасної ванної кімнати та кухні. Продукція компанії містить повний спектр сантехнічного обладнання. Умивальники, ванни, змішувачі, душові кабіни, унітази, біде та меблі — тут є все для створення комфорту у вашій ванній і кухні.
Розроблені італійськими дизайнерами, колекції Primera привертають увагу гармонійним поєднанням елегантного дизайну, високої якості та функціональності.
Лаконічний дизайн виробів ідеально гармонує з інтер'єрами різних стилів, а використання сучасних матеріалів забезпечує продукції Primera гарну якість у доступній ціновій категорії.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача Taho 10100024 виготовлена з високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив із виносом на 19.1 см і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 1/2".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Вага | 1.8 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 19.1 см |
| Габарити (ВхГ) | 27.6 х 19.1 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 19.1 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Аератор Бокове розташування важеля |
| Комплект постачання | Змішувач Гнучка шлангова проводина |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 8 676 ₴



