Данська компанія Damixa є провідним європейським виробником змішувачів і аксесуарів для санфаянсу. Компанія розташувала свої філії з виробництва змішувачів по всій Європі, зокрема на території Італії, Німеччини, а також Бельгії та Нідерландах. Майже третина всієї виробленої продукції експортується за кордон.
Змішувачі Damixa — це збір найкращих зразків сантехніки для раковин, ванн, душу та інших різновидів санфаянсу. За різноманітність змішувачів Damixa, їх ексклюзивність форм, функціональність, ергономіку відповідає спеціальний дизайнерський центр компанії.
Сотні тисяч покупців у всьому світі вже змогли оцінити високий рівень якості й ексклюзивний дизайн змішувачів і аксесуарів Damixa. Кожна модель компанії — це індивідуальний дизайн-проєкт. Характерними рисами дизайну даміксу є плавні лінії, привабливий зовнішній вигляд і комфорт у використанні. Строгий контроль за якістю продукції, що випускається, повністю унеможливлює потрапляння до споживача змішувачів або аксесуарів із браком або дефектами виробничого походження.
Представлений тут двовентильний врізний кухонний змішувач 340000000 серії Object от Damixaвиготовлений із високоякісної латуні з хромованим покриттям і має поворотний вилив з виносом 17.9 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується гнучкими шлангами для підведення води під діаметр 3/8".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Вага | 0.873 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 17.9 см |
| Габарити (ВхГ) | 31 х 17.9 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 17.9 см |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Данія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Двовентильний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 11 198 ₴





