Змішувачі від німецької компанії Hansgrohe — це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення! Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, яка підходить саме вам.
Смесители Hansgrohe вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу впродовж багатьох років.
Представлений тут врізний одноважільний кухонний змішувач MySport M 13861800 має довжину поворотного виливу 22 смвиготовлений із високоякісної латуні з фірмовим покриттям кольору неіржавкої сталі (Steel Optic) і комплектується шлангами для підведення води під діаметр 3/8".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 22 см |
| Габарити (ВхГ) | 23.2 х 22 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 22 см |
| Додаткові характеристики | Підходить для водонагрівачів із безперервним потоком води |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 283 ₴



