RJ — поширений бренд із широким асортиментом сантехнічних товарів, що дають змогу без проблем підібрати потрібну модель для ваших потреб. Змішувачі виготовляються зі сплаву латуні або з силуміну, що забезпечує додаткову надійність і мають хромоване покриття, що захищає від жорсткої води.
У продукції RJ поєднується все, що необхідно найвимогливішому споживачеві: сучасний елегантний дизайн, практичність і функціональність.
Представлена тут модель одноважільного, врізного кухонного змішувача RBZZ002-6K серії Lotus від RJ виготовлена з силуміну та неіржавкої сталі з хромованим покриттям, має поворотний вилив із виносом 14. 8 см, і комплектується шлангами підведення води під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Силумін |
| Вага | 0.541 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Силумін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 14.8 см |
| Габарити (ВхГ) | 10.6 х 14.8 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 14.8 см |
| Додаткові характеристики | Картридж 35 мм |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 550 ₴



