Великий вибір змішувачів, вироблених компанією Franke дає змогу виконати будь-які функціональні завдання на вашій кухні.
Оптимальний варіант для кухні — одноважільний змішувач, завдяки якому можна регулювати напір і температуру води одним рухом руки, а якщо руки забруднені, то навіть ліктів. Що особливо актуально для роботи на кухні. В середньому за день їх відкривають майже 90 разів. Однієї краси, зазвичай, бракує. Практичність і зручність, довговічність і простота в догляді, чудовий предмет декору — ось основні критерії оцінки якості змішувача.
Продукція компанії Franke відповідає всім перерахованим критеріям...
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач із висувним виливом 115.0476.828 серії Sirius от Frankeвиготовлений із високоякісної латуні з покриттям мигдалевого кольору і має поворотний на 360° вилив з виносом на 21 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується шлангами підведення води під діаметр 3/8".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Вага | 1.8 кг |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21 см |
| Габарити (ВхГ) | 31 х 21 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 21 см |
| Додаткові характеристики | Надійний і довговічний керамічний картридж діаметром 35 мм Бічний важіль Діаметр монтажного отвору 35 мм |
| Комплект постачання | Змішувач Шланги 3/8" завдовжки 35 см Виносний носик виливу зі шлангом 150 см Груз для противагу Набір прокладок Монтажний набір Інструкція Гарантійний талон Коробка |
| Країна реєстрації бренда | Швейцарія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Колір | Мигдальний |
| Шланги | На різі швидкознімні |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 25 923 ₴



