Змішувачі та аксесуари для ванної кімнати від AM.PM — це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення. Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, яка підходить саме вам.
Продукція AM.PM вирізняється ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу впродовж багатьох років.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач Gem F90A00000 от AM.PMвиготовлений із високоякісної латуні з хромованим покриттям і має поворотний вилив з виносом 20.7 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується гнучкими шлангами для підведення води під діаметр 3/8".
Дизайн від творців Product Identity AM.PM — GP Designpartners (Австрія). Оновлення змішувачів для ванної кімнати в колекції Top-Seller. Брутальний і трендовий дизайн: унікальна шестигранна форма виділяється серед одноманітних стандартних змішувачів у доступному ціновому сегменті.
Ексклюзивне розроблення: спеціально спроєктований для АМ.РМ керамічний картридж SoftMotion 35 мм забезпечує оптимальне регулювання температури, а також дає змогу витримувати будь-які перепади тиску.
Розроблений з урахуванням ваших потреб та особливостей різних просторів. Вилив змішувача для кухні Gem ідеально підійде для будь-якої мийки, допоможе вам із легкістю впоратися з такими завданнями, як-от наповнення великих ємностей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Вага | 1.8 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 21 см |
| Габарити (ВхГ) | 21 х 24.5 см |
| Гарантія | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 20.7 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Soft Motion 35 мм Аератор Гнучка підводка G 3/8" 400 мм |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 19 450 ₴









