Одноважільний врізний кухонний змішувач IN-H3008E от Vidanвиготовлений із неіржавкої сталі та має гнучкий вилив чорного кольору з виносом 22 см.
Модель встановлюється на один отвір і комплектується шлангами підведення води під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vidana |
| Вага | 1.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 36 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 22 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Металевий важіль Аератор |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Гнучкий |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 126 ₴


