Змішувачі та аксесуари для ванної кімнати від AM.PM — це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення. Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, яка підходить саме вам.
Продукція AM.PM вирізняється ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу впродовж багатьох років.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач X-Joy S F85B07E11 от AM.PMвиготовлений із високоякісної неіржавкої сталі та має поворотний вилив з виносом 19.6 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується гнучкими шлангами для підведення води під діаметр 3/8".
Змішувач X-Joy обладнаний спеціально спроєктованим для AM.PM керамічним картриджем SoftMotion 35 мм, який забезпечує оптимальне регулювання температури, а також дає змогу витримувати будь-які перепади тиску.
Покриття Everlast — удвічі перевищує галузеві стандарти за міцністю та зносостійкістю. Ювелірний блиск і міцність покриття досягаються за стандартом Chrome plating standard NSS 80H.
Окрема гарантія на корпус і покриття — 10 років, удвічі більше, ніж заведено за європейськими стандартами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 38.6 см |
| Габарити (ВхГ) | 38.6 х 19.6 см |
| Гарантія | 10 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 19.6 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Soft Motion 35 мм Аератор Бокове розташування важеля Гнуче підведення G 3/8" 400 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 18 457 ₴









