Врізний одноважільний кухонний змішувач AERO 900-25-6A від компанії Aqua Rodos виготовлений із високоякісної латуні з хромованим покриттям і обладнується високим, поворотним виливом завдовжки 19.71 см.
Модель комплектується керамічним картриджем і гнучкими шлангами для підведення води під діаметр 3/8".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Rodos |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 19.71 см |
| Габарити (ВхГ) | 26.85х19.71 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 19.71 см |
| Додаткові характеристики | Витрата води: 5-9 л/хв Висота виливу: 22.25 см Довжина підводки: 35 см Підвод: G 3/8 Керамічний картридж Регулятор струменя: аератор |
| Комплект постачання | Гнучкі шланги для підведення води під діаметр 3/8" |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 365 ₴



