Koller Pool — торгова марка європейської високоякісної сантехнічної продукції. Центральний офіс розташований в австрійському місті Вітіс, виробничі потужності в Австрії та інших країнах Євросоюзу. Асортимент Koller Pool містить акрилові та сталеві ванни, душові кабіни та двері, керамічні вироби та вироби з литого мармуру, гідромасажні системи й аксесуари для ванних кімнат.
Обладнання фабрик проходить постійну модернізацію, а технології оновлюються згідно з інноваційними розробками. Тестування готової продукції здійснюється залученими незалежними експертами, що гарантує високий рівень кожного виробу — від зручності форми, до якості деталей.
Koller Pool — продумана, гарна, надійна та перевірена часом європейська сантехніка!
Представлена тут модель одноважільного врізного кухонного змішувача Kvadro Start KS0500 від Koller Pool, обладнується керамічним картриджем від іспанської компанії Sedal, аератором від німецької компанії Neoperl і має поворотний вилив завдовжки 18.6 см. Змішувач встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучких шлангів із діаметром під'єднання 1/2".
З технічних особливостей продукції компанії можна зазначити:
• Корпуси виробу виплавляються під тиском. Це забезпечує рівномірний розподіл латуні по всій формі корпусу. Корпус змішувача здатний витримати тиск 25 барів.
• Корпус кожного виробу покривається 3 шарами: мідь 10 мкм; Нікель 10 мкм; хром 0,3 мкм. Це забезпечує міцність і блиск покриття хрому, упродовж довгих років.
• Усі встановлені картриджі в змішувачах керамічні від іспанського виробника Sedal.
• Виробник встановлює картриджі діаметром 35-40 мм. Такий розмір забезпечує максимум довговічності, що підтверджено десятками стресів.
• Встановлені аератори від німецького виробника Neoperl дають змогу заощаджувати витрату води, знизити шум натиску, запобігати середньому та дрібному абразиву. Аератор можна зняти очистити та встановити у виріб. Це істотно продовжує життя виробу.
• Проведені тести вмикання/вимикання подавання води дали змогу поліпшити механізм до максимуму. Внести необхідні зміни в конструкцію, що дало змогу збільшити ресурс до одного млн циклів увімкнення/вимкнення подавання води.
Koller Pool — це Європейська якість за доступною ціною. У лінійці виробника дуже багато різних серій змішувачів, тут ви зможете підбирати виріб на будь-який смак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 34.6 см |
| Габарити (ВхГ) | 34.6 х 21.8 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 18.6 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Sedal (Іспанія) Аератор Neoperl (Німеччина) Швидкий монтаж |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Австрія |
| Країна-виробник товару | Австрія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 10 750 ₴



