Koller Pool — торгова марка європейської високоякісної сантехнічної продукції. Центральний офіс розташований в австрійському місті Вітіс, виробничі потужності в Австрії та інших країнах Євросоюзу. Асортимент Koller Pool містить акрилові та сталеві ванни, душові кабіни та двері, керамічні вироби та вироби з литого мармуру, гідромасажні системи й аксесуари для ванних кімнат.
Обладнання фабрик проходить постійну модернізацію, а технології оновлюються згідно з інноваційними розробками. Тестування готової продукції здійснюється залученими незалежними експертами, що гарантує високий рівень кожного виробу — від зручності форми, до якості деталей.
Koller Pool — продумана, гарна, надійна та перевірена часом європейська сантехніка!
Представлена тут модель одноважільного врізного кухонного змішувача Line LN0500 від Koller Pool, обладнується керамічним картриджем від іспанської компанії Sedal, аератором від німецької компанії Neoperl і має поворотний вилив завдовжки 18.58 см. Змішувач встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучких шлангів із діаметром під'єднання 1/2".
З технічних особливостей продукції компанії можна зазначити:
• Корпуси виробу виплавляються під тиском. Це забезпечує рівномірний розподіл латуні по всій формі корпусу. Корпус змішувача здатний витримати тиск 25 барів.
• Корпус кожного виробу покривається 3 шарами: мідь 10 мкм; Нікель 10 мкм; хром 0,3 мкм. Це забезпечує міцність і блиск покриття хрому, упродовж довгих років.
• Усі встановлені картриджі в змішувачах керамічні від іспанського виробника Sedal.
• Виробник встановлює картриджі діаметром 35-40 мм. Такий розмір забезпечує максимум довговічності, що підтверджено десятками стресів.
• Встановлені аератори від німецького виробника Neoperl дають змогу заощаджувати витрату води, знизити шум натиску, запобігати середньому та дрібному абразиву. Аератор можна зняти очистити та встановити у виріб. Це істотно продовжує життя виробу.
• Проведені тести вмикання/вимикання подавання води дали змогу поліпшити механізм до максимуму. Внести необхідні зміни в конструкцію, що дало змогу збільшити ресурс до одного млн циклів увімкнення/вимкнення подавання води.
Koller Pool — це Європейська якість за доступною ціною. У лінійці виробника дуже багато різних серій змішувачів, тут ви зможете підбирати виріб на будь-який смак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Вага | 1.2 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 36.8 см |
| Габарити (ВхГ) | 36.8 х 22.15 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 18.58 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Sedal (Іспанія) Аератор Neoperl (Німеччина) Швидкий монтаж |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Австрія |
| Країна-виробник товару | Австрія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 6 835 ₴



