Topaz — це торгова марка з бездоганною європейською якістю й неперевершеним стилем. Для виготовлення продукції компанією використовуються матеріали, що відповідають суворим міжнародним гігієнічним стандартам і екологічним нормам. Всі етапи створення продукції ретельно контролюються, що дає змогу компанії гарантувати бездоганну якість кожного виробу, яку оцінили тисячі споживачів у світі загалом, і в Україні зокрема.
Представлений тут одноважільний настінний кухонний змішувач із медичною ручкою Clinic TCL-15044 від Topaz виготовлений із високоякісної латуні, і має поворотний вилив із виносом 20 см. Модель встановлюється на два отвори за допомогою ексцентрикового з'єднання з діаметром під'єднання 1/2".
Медична (хірургічна) ручка спеціально розроблена для використання в медичних установах (лікарнях, поліклініках), а також, в організаціях із високими вимогами до гігієни. Така ручка дасть змогу відкривати напір води та регулювати його за допомогою ліктів, що виключає контакт долоні рук із поверхнею змішувача, на якому можуть бути бактерії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Topaz |
| Вага | 1.25 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Настінний |
| Висота змішувача | 19.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 19.5 х 25 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | Немає |
| Длина излива | 20 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Медична ручка Металевий важіль Аератор Настінний монтаж на 2 отвори за допомогою ексцентрикового з'єднання під діаметр 1/2" |
| Способ монтажа | На 2 отвори |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | Немає |
| Шланги під'єднання | Не потрібно |
- Ціна: 10 525 ₴






