Німецька компанія GROHE є найбільшим світовим виробником і постачальником сантехнічних виробів.
Якість, технології, дизайн і стійкість — це чотири цінності бренда, які демонструють прихильність GROHE до вдосконалення власних виробів.
GROHE встановлює дуже високі стандарти, щоб гарантувати, що щоразу, коли ви вмикаєте змішувач або приймаєте душ від GROHE, ви відчуєте всі переваги продуктів.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача Vento 30438000 від GROHE, виготовлена з високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний, висувний вилив із 2 режимами струменя, з виносом 22.3 см, і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 3/8".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Вага | 3.34 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 37.9 см |
| Габарити (ВхГ) | 37.9 х 22.3 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 22,3 см |
| Особливості | З режимом душ/строю |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Португалія |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Фірмові технології | GROHE EasyDock GROHE SilkMove GROHE SpeedClean GROHE StarLight |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 867 ₴




