Литовська компанія Rubineta — це європейський бренд сертифікованих змішувачів і сантехнічних аксесуарів, головними критеріями яких є бездоганна якість, сучасний дизайн, новаторство технологій і першокласний сервіс.
Rubineta — це суворий відбір використовуваних матеріалів і компонентів від найкращих світових виробників, контроль їхнього хімічного складу, фізичних параметрів, виробничих технологій для повної відповідності стандартам якості. Також 100-відсоткова перевірка виготовленої продукції перед тим, як вона потрапляє в руки покупця.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач із під'єднанням до фільтра Ultra-32 U32008 від Rubineta, виготовлений із високоякісної латуні з хромованим покриттям і має поворотний вилив із виносом 18.5 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується шлангами підведення води під діаметр 1/2".
Інноваційні технологічні рішення є відмітною рисою нових компактних моделей у змішувачах серії Ultra:
- Зручний поворот виливу наближений до 90 градусів;
- Дія виливу як дивертора — у разі повороту можливе перемикання водного потоку;
- Модель цього змішувача може бути залучена як для комплектації душових кабін, так і для ванних;
- Продукт проходить стовідсоткову перевірку на справність на виробництві.
До комплекту входить високоякісний і продуктивний картридж 35 мм від CITEC (Іспанія) з п'ятирічною гарантією. Низький рівень шуму, збільшений термін експлуатації, гарні проточні якості, поліпшення захисту від вапнякового нальоту — відмітні риси цих змішувачів з аераторами Neoperl Perlator Honeycomb.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubineta |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 18.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 36.4 x 18.5 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 18.5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж 35 мм CITEC (Іспанія) Аератор Neoperl Perlator Honeycomb Хромована поверхня Металевий важіль Окремий вентиль із керамічним краном-бусой для перекривання питної води |
| Країна реєстрації бренда | Литва |
| Країна-виробник товару | Литва |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
| Фірмові технології | EasyClean |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 41 175 ₴





