Одноважільний врізний кухонний змішувач (KRP) Bayern-С030 от Kroner виготовлений із високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив завдовжки 25.2 смі встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучкої шлангової проводини під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kroner |
| Вага | 0.87 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 24.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 24.5 х 25 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 25 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж 40 мм Аератор Тип кріплення: шпилька |
| Комплект постачання | Змішувач Шланги для підведення води Кріпильний елемент |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 468 ₴










