Topaz — це торгова марка з бездоганною європейською якістю й неперевершеним стилем.
Для виготовлення продукції компанією використовуються матеріали, що відповідають суворим міжнародним гігієнічним стандартам і екологічним нормам.
Всі етапи створення продукції ретельно контролюються, що дає змогу компанії гарантувати бездоганну якість кожного виробу, яку оцінили тисячі споживачів у світі загалом, і в Україні зокрема.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача з під'єднанням до фільтра Sardinia TS 8812-H24 виготовлена з високоякісної латуні з хромованим покриттям, має високий, гнучкий поворотний вилив із виносом на 24.5 см із 2 см режимами подавання води і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 1/2".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Topaz |
| Вага | 3.05 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 33 см |
| Габарити (ВхГ) | 54 х 33 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 24.5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Гнучкий вилив Бічний розташування важеля Перемикач на режим душ Окремий вентиль для подавання фільтрованої води 3 шланги М10х1/2" |
| Особливості | З режимом душ/строю |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | Є (Без фільтра в комплекті) |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 33 148 ₴




