У сантехніці Devit вдало поєднується все, що необхідно найвимогливішому споживачеві: сучасний елегантний дизайн, практичність і функціональність. Изделия Devit виробляються з урахуванням останніх світових тенденцій і використовують досягнення інноваційних технологій.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача Laguna 56110B виготовлена з високоякісної латуні з покриттям чорного кольору, має поворотний, гнучкий вилив з виносом на 22.3 см і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 3/4".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Вага | 2.25 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 27.3 см |
| Габарити (ВхГ) | 49.6 х 27.3 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/4" |
| Длина излива | 22,3 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Гнучкий вилив Аератор Бокове розташування важеля |
| Комплект постачання | Змішувач Гнучка шлангова проводина |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 839 ₴



