У сантехніці Devit вдало поєднується все, що необхідно найвимогливішому споживачеві: сучасний елегантний дизайн, практичність і функціональність. Изделия Devit виробляються з урахуванням останніх світових тенденцій і використовують досягнення інноваційних технологій.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача 75X8148W серії Katarina від Devit, виготовлена з високоякісної латуні з покриттям блискучого й білого кольору, має поворотний, висувний вилив із виносом на 18.6 см і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devit |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 18.6 см |
| Габарити (ВхГ) | 40.5 х 18.6 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 18.6 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Висувний, гнучкий вилив Бічне розташування важеля |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | Завальцьовані |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 317 ₴



