Великий вибір змішувачів, вироблених компанією Franke, дає змогу виконати будь-які функціональні завдання на вашій кухні.
Оптимальний варіант для кухні — одноважільний змішувач, завдяки якому можна регулювати напір і температуру води одним рухом руки, а якщо руки забруднені, то навіть ліктів. Що особливо актуально для роботи на кухні. В середньому за день їх відкривають майже 90 разів. Однієї краси, зазвичай, бракує. Практичність і зручність, довговічність і простота в догляді, чудовий предмет декору — ось основні критерії оцінки якості змішувача.
Продукція компанії Franke відповідає всім перерахованим критеріям...
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач 115.0373.821 серії Active Plus від Franke, виготовлений із високоякісної латуні з фірмовим покриттям Fragranite у кольорі "онікс", і має поворотний на 360° вилив з виносом на 22 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується шлангами підведення води під діаметр 3/8".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Вага | 2.7 кг |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 23.6 см |
| Габарити (ВхГ) | 31 х 23.6 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 22 см |
| Додаткові характеристики | Надійний і довговічний керамічний картридж діаметром 35 мм Бічний важіль |
| Комплект постачання | Змішувач Шланги підведення води |
| Країна реєстрації бренда | Швейцарія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Колір | Онікс |
| Шланги | На різі швидкознімні |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 38 620 ₴



