Естетика та функціональність Вашої кухні
Прекрасне поєднання мийки та змішувача забезпечує максимум функціональності на кухні. Необмежений вибір можливостей і матеріалів BLANCO полегшить Ваш вибір. Змішувачі BLANCO вирізняє чудова якість, а чудові матеріали гарантують довгий термін експлуатації.
Змішувач із матеріалу SILGRANITTM
Змішувачі BLANCO виготовлені з нового унікального матеріалу — SILGRANITTM. Матеріал містить водо- і брудовідштовхувальні компоненти, наліт від води не залишається на поверхні та змішувач завжди легко чистити. Підтримувати чистоту не становить труднощів — просто протріть Ваш змішувач вологою губкою. Ці властивості зберігаються впродовж усього періоду користування.
Прекрасне поєднання мийки та змішувача забезпечує максимум функціональності на кухні. Необмежений вибір можливостей і матеріалів BLANCO полегшить Ваш вибір. Змішувачі BLANCO вирізняє чудова якість, а чудові матеріали гарантують довгий термін експлуатації.
Змішувач із матеріалу SILGRANITTM
Змішувачі BLANCO виготовлені з нового унікального матеріалу — SILGRANITTM. Матеріал містить водо- і брудовідштовхувальні компоненти, наліт від води не залишається на поверхні та змішувач завжди легко чистити. Підтримувати чистоту не становить труднощів — просто протріть Ваш змішувач вологою губкою. Ці властивості зберігаються впродовж усього періоду користування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Вага | 1.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 24 см |
| Габарити (ВхГ) | 15 х 24 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Длина излива | 21.4 см |
| Комплект постачання | гнучкі шланги завдовжки 350 мм із гайкою 3/8'' |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Тип излива | Висувний Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 458 ₴




