Змішувачі від компанії Mixxen стануть незамінним аксесуаром для вашої ванної кімнати, і довго слугуватимуть, тішачи функціональністю й дизайном.
Виробник представлений на ринку України чудовими сантехнічними товарами, орієнтованими на широке коло споживачів. Виробництво основних елементів розташоване в Італії, Іспанії та промислово розвинених провінціях на півдні Китаю. Готові вироби проходять суворий контроль якості фахівцями компанії.
Представлений тут одноважільний врізний кухонний змішувач MXBN0479 серії Марке від Mixxen, виготовлений із високоякісної латуні з хромованим покриттям і має поворотний вилив з виносом на 16.75 см. Модель встановлюється на один отвір і комплектується гнучкими шлангами для підведення води під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mixxen |
| Вага | 0.88 кг |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 16.75 см |
| Габарити (ВхГ) | 31.8 х 16.75 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 16.75 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 052 ₴



