Topaz — це польська торгова марка з бездоганною європейською якістю й неперевершеним стилем.
Для виготовлення продукції компанією використовуються матеріали, що відповідають суворим міжнародним гігієнічним стандартам і екологічним нормам.
Всі етапи створення продукції ретельно контролюються, що дає змогу компанії гарантувати бездоганну якість кожного виробу, яку оцінили тисячі споживачів у світі загалом, і в Україні зокрема.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача Corsica TC8809-H48-BB від Topaz, виготовлена з високоякісної латуні з покриттям чорного кольору, має поворотний вилив із виносом 18.2 см і призначена для встановлення на одне отвір за допомогою гнучкого шлангового з'єднання під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Topaz |
| Вага | 0.93 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 20 см |
| Габарити (ВхГ) | 33.3 х 20 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 18.2 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Бічне розташування важеля Тип кріплення: гайка |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 088 ₴





