Вітчизняна компанія Ventolux — це відомий український бренд побутової вбудованої техніки та кухонних витяжок. Починаючи з 2009 року, компанія першої в Україні розробила та запустила в продаж цілу низку новаторських рішень у сфері кухонної побутової техніки. Нестандартний підхід, інновації та постійна турбота про споживача дали змогу досить швидко досягти лідерських позицій.
Представлена тут модель врізного, одноважільного кухонного змішувача Brilliant 350.225 Black Quartz виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі з покриттям кремового кольору, має поворотний вилив із виносом 18.5 см і призначена для встановлення на один отвір за допомогою гнучкого шлангового під'єднання під діаметр 1/2".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота змішувача | 33.5 см |
| Габарити (ВхГ) | 33.5 х 18.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 18.5 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Бокове розташування важеля Аератор |
| Комплект постачання | Змішувач Гнучкі шланги під'єднання |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип излива | Поворотний |
| Керування | Одноважільний |
| Фільтрування води | К водопроводу |
| Шланги | На різі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 676 ₴





